Jazyk:

Vítězná Receptura

V posledních letech se mnoho významných farmaceutických společností usilovalo najít vhodné řešení proti vypadávání vlasů. Tisíce různých látek bylo použitých na výrobu rozličných krémů, tablet, injekcí, zkoušeli se různé zábaly a koupele, avšak výsledky byli minimální. Mezitím se další skupina vědců zaměřila na celkovou léčbu organickými složkami v naději, že vynajdou přirozený lék na vypadávaní vlasů.


Brzdou v jejich vědeckém přístupu bylo, že se příliš zaměřili na řešení problémů jen jednou metodou, přičemž vyloučili všechny ostatní. Follixin je jiný díky svému jedinečnému dvojakému přístupu. Omlazuje ucpané póry, čím posilňuje vlasové folikuly a jejich kořínky. Zabraňuje vypadávaní vlasů a zároveň zahušťuje vlasové pláště během jejich tvorby, aby tak revitalizoval tu oblast pokožky hlavy, kde vlasové folikuly postupně začaly odumírat.

Follixin funguje směrem zevnitř ven jako součást doplňkového stravování a je pečlivě navrhnutý tak, aby organismu dodával správné množství živin vědecky řízeným způsobem. Na rozdíl od většiny krémů a pleťových vod, které nemožno použít rovnoměrně a kdykoliv, Follixin bude s Vámi na každém kroku, abyste získali zpět svoje vlasy a ztracené sebevědomí.

Roky výzkumu v každé lahvičce

Díky desetiletím výzkumu, množství klinických studií a množství získaných statistických údajů, mohl výzkumný tým Follixin-u využít algoritmickou metodu (podobně jako když vyhledávač najde zadaný výraz v masivním množství dat na internetu) a s její pomocí sloučit klíčové faktory předcházejících výzkumů s fakty z lékařských časopisů a vytvořit tak skutečné řešení umožňující obnovu růstu vlasů. Když hledáte odpověď na vědecký problém, často je nejtěžší částí zjistit, jaké otázky se ptát.


Mnoho složek, které obsahuje Follixin, bylo použito i v jiných přípravcích, ale naše speciální receptura se skládá z několika ingrediencí a jejich složení, které je unikátní a nese naši obchodní značku. Naše vlastní receptura funguje, co se také prokázalo i během tzv. Double-blind klinických studií a s tím souvisícími analýzami. Zčásti se tak stalo díky novému výzkumu, který přichystali naši lékaři a chemici – ale také díky údajům z výzkumu, který se uskutečnil v popředních farmaceutických laboratořích a centrech holistické léčby, kde všechna zjištění dali k dispozici pro další zkoumání.

To je důvod, proč při vyzkoušení Follixin-u využíváte výhodu z dlouholetého výzkumu, kterým prošla každá jedna tabletka a každá jedna lahvička. Vítězná receptura je právě ta naše. Konečně se podařilo dát dohromady všechny kousky skládačky a nasměrovat růst Vašich vlasů správným směrem.