Jazyk:

Prevence a léčba vypadávání vlasů s Follixinem

Na rozdíl od různých krémů, které jen velice těžko pronikají pod kořínky vlasů na pokožce hlavy, Follixin funguje zevnitř směrem ven.Otevírá vlasové folikuly a zahušťuje štěrbinové pláště každého vlasu, aby je tak posilnil, oživil a obnovil jejich opětovný růst.

Zdravé vlasové folikuly jsou pevně upevněné v pokožce Vaši hlavy. Follixin Vám ulehčí cestu k opětovnému získaní vlasů a podpoří jejich růst.
V klinických studiích a komerčním využití se Follixin ukázal být účinným lékem na vypadávání vlasů a cenným pomocníkem při obnovení jejich růstu. Používá při tom dvojitý přístup, posiluje existující vlasové kořínky a vlasový plášť a zároveň stimuluje rozkládající se folikuly, aby začaly růst nové vlasy.
Kombinace obnovených a zachováni existujících vlasů je to, co umožňuje Follixin-u maximalizovat růst za krátký čas a zároveň udržet hustotu vlasového porastu.

Pevné folikuly – hustější vlasy

Běžný člověk má na své hlavě více než 100000 vlasových folikul s tím, že žádné nové folikuly se od narození na pokožce už netvoří. Většina lidí ztrácí kolem 50 až 100 vlasů denně. V souladu s tímto faktem je ztráta více než 150 vlasů skutečně alarmující a je potřebné s tím něco dělat.

Follixin rozšiřuje vlasové folikuly, posiluje vlasové kořínky a zahušťuje plášť každého vlasu. Obnovuje růst vypadaných vlasů a chrání každý jeden existující vlas zevnitř.