2xFollixin
1xFollixin gratis
1920

Vyplňte formulář

* - povinné pole


Zásilky jsou doručovány prostřednictvím kurýrské služby GLS v průběhu 3-4 pracovních dnů.

Při vyplňování formuláře je nutné zadat korektní jméno a telefonní číslo, na kterém Vás bude kontaktovat kurýr. Tyto údaje mají vliv na zpracování a doručení objednávky.
Adresu uvádějte tou, na které se zdržujete větší část z pracovního dne mezi 8:00 až 17:00 hod.
S kurýrem je možné se domluvit na alternativní adrese doručení.
Platba za balík probíhá přímo u kurýra při doručení.

Můžete požádat o doručení Českou poštou.
V tom případě se ale vyžaduje platba předem na náš účet. Po přijetí platby vám bude zásilka odeslána doporučeně. V případě zájmu prosím kontaktujte náš zákaznický servis e-mailem na cronsystem@gmail.com • Může mi být zásilka doručena,
  i když jsem v zahraničí?

Vyberte způsob platby

 • Platba v hotovosti na dobírku

  Objednané produkty Vám budou zaslány ihned po objednání. Sumu za objednávku zaplatíte přímo kurýrovi, který Vám objednávku doručí. Čas doručení jsou 2-3 pracovní dny.


 • Zaplatit přes GoPay

  Po vyplnění formuláře Vás přesměrujeme do systému GoPay, kde objednávku zaplatíte prostřednictvím platební karty. Objednané produkty Vám budou zaslány ihned po obdržení platby na náš účet. Zásilka Vám bude doručena do 2-3 pracovních dnů od objednání.


 • Zaplatit přes Paypal

  Objednávku můžete bezpečně uhradit prostřednictvím PayPal účtu. Vyžaduje se registrace. Všechny údaje o platební kartě jsou chráněné autoritou Paypal. Doba doručení jsou 2-3 pracovní dny.


 • Zaplaťte nyní bankovním převodem

  Objednávka bude odeslaná hned po přijetí platby na náš účet. Doručená bude zpravidla do 2-3 pracovních dnů.


Udělejte objednávku

Objednávka: 0 czk
Poštovné: 300 czk
Spolu uhradit: 300 czk
Doba doručení: 4 dny


 • Garance účinnosti

  Jsme si úplně jistý účinnosti Follixin-u – do takové míry, že jestli nebudete spokojeni s výsledky, garantujeme Vám vrácení peněz za každé neotevřené balení.

 • Trvalé účinky

  Účinky léčby Follixinem se po vysazení přípravku nemění. Můžete se těšit trvalé obnově vlasových folikul.

 • Bezpečnost

  Follixin je přípravek vyroben čistě na přírodní báze. Na koupi Follixinu nepotřebujete recept do lékaře. Užívání Follixinu je úplně bezpečné a není návykové. Výrobek také nezpůsobuje žádné problémy s plodností.

 • Důvěryhodnost

  Respektujeme Vaše soukromí a zaručujeme Vám, že Vaše osobní údaje nebudeme sdílet ani poskytovat dalším osobám.

 • Diskrétnost

  Objednané produkty budou zabaleny v diskrétní, hnědé krabici a doručené na adresu, kterou jste uvedli při vyplňování objednávacího formuláře. Po zadání objednávky Vás bude kurýrská společnost informovat o dni doručení, takže si můžete být jisti, že Vaši objednávku obdržíte.

 • Pro každého

  Nákup našeho produktu nevyžaduje lékařský předpis. Follixin je vhodný pro muže všech věkových kategorií. V průběhu léčby není zakázané pít alkohol, kouřit nebo užívat další výživové doplňky. Nesmí se užívat, pokud trpíte cukrovkou, onemocněním jater nebo jste alergický na jakoukoliv složku tohoto výrobku.