Jazyk:

FAQ

 • 1

  Jak rychle můžu očekávat, že moje vlasy začnou opět růst od začetí Follixin kúry?

  Follixin je důležitý doplněk stravy navržený tak, aby postupně zlepšoval svoje schopnosti vytvářet a udržovat nové vlasy. Protože hladina Follixin-u uvnitř Vašeho těla narůstá, účinky jsou stále stabilnější a viditelnější. Někteří muži zaznamenali rychlý nárůst vlasů již během prvních šesti týdnů, zatím co jiní zaznamenali postupný nárůst v průběhu několika měsíců.

  Když budete pokračovat v užívání Follixin-u, zachováte a posilníte svoje vlasové folikuly a umožníte jim růst ve Váš prospěch, dokud počet nových vlasů nepřevýší počet vlasů vypadnutých a vaše vlasy budou opět husté a zdravé.
 • 2

  Jsou při užívání Follixin nějaké omezení v stravování, nebo aktivitách?

  Měli byste užívat 2 kapsuly denně během jídla s dostatečným množstvím vody. Follixin je výživový doplněk, který funguje nejlépe, když dodržujete vyváženou stravu, máte dostatek odpočinku a vyvíjíte fyzickou aktivitu. Při užívání Follixin neplatí žádné omezení. Doporučujeme, abyste se věnovali sportu, třeba plavání. Follixin představuje způsob, jak zlepšit váš život.
 • 3

  Je Follixin účinný na všechny druhy vypadávaní vlasů? A co věk nebo etnický původ?

  Follixin doporučují lékaři všem mužům ve věku od 18 do 80 let, kteří mají celkový dobrý zdravotní stav. Na rozdíl od krémů a operací, které se zaměřují jen na konkrétní druh vlasů, Follixin pracuje na metabolické úrovni a léčí všechny příčiny vypadávaní vlasů, ne jen jeden konkrétní problém. Bez ohledu na faktory, jako jsou etnický původ, věk nebo přímé příčiny je Follixin připravený obnovit Vaše vlasy, kdykoliv budete chtít.
 • 4

  Zabrání Follixin vypadávaní vlasů natrvalo, nebo mi začnou později opět vypadávat?

  Vlasové folikuly jsou vystavované velikému množství škodlivých vlivů. Různé vlasové produkty, ultrafialové světlo, špína, pot, fyzická sila při česaní, klobouky, nesprávná životospráva a mnoho dalších faktorů přispívají k problému vypadávaní vlasů. Follixin Vám dodá příliv potřebných živin a pomůže překonat tyhle překážky. Počátečné zlepšení je rychle viditelné a dlouhodobějším užíváním umožníte Vaší pokožce udržet si znovu nabytý porost vlasů a zlepšit jeho kvalitu.
 • 5

  Doví se někdo o tom, že užívám Follixin?

  Neexistuje jiný způsob jak skrýt Vaše nové vlasy, jen pořád nosit čepici. Follixin ale dodáváme v diskrétních kartónových krabicích, bez vnějších popisných znaků, takže Vaše objednávka si zachová diskrétnost. Takže zatím co si Vaše rodina, přátelé, nebo kolegové budou lámat hlavu nad tím, jak jste dosáhli, že Vaše vlasy vypadají opět skvěle, bude jenom na Vás, jestli se jim svěříte se svým tajemstvím.
 • 6

  Jak by se měl užívat Follixin?

  2 kapsuly denně během jídla