Jazyk:

Nejnovější články o Follixin-u a růstu vlasů.

Být informovaný a získávat co nejvíce informací o vypadávaní vlasů z důvěryhodných zdrojů, je skvělý způsob jak převzít kontrolu nad svým životem.
Ztráta vlasů nemusí být nezvratná, protože mnoho zpravodajských zdrojů teď hlásí obrovské pokroky, které věda vyvinula v posledních dnech týkajících se tohohle problému. Follixin je prvním krokem k vítězství v bitvě, jak získat své vlasy zpět.

Zprávy z vědeckých časopisů:

Výsledky klinických testů

18. Květen 2010

» Stovky Zúčastněných Mužů

V jedné z prvních, skutečně důkladných, klinických studií, vědecky ověřeného přípravku, speciálně určeného na pomoc mužům, kteří se snaží překonat problémy s vypadáváním vlasů, více než osm set účastníků potvrdilo, že v jejich případě se účinky Follixin-u projevili velice slibně. Follixin je výživový doplněk, který se užívá jednou denně, a který efektivně působil proti vypadávaní vlasů a podpořil jejich růst u 94% mužů, podílejících se na prvním a druhém kole výzkumných studií.

Z mužů, kteří uvedli růst nových vlasů, 79% dokonce prohlásilo, že nově nabytý porost vlasů daleko předčil jejich očekávání už během osm týdní studie. Zbývajících 15% opsalo dosáhnuté výsledky jako „významní“ nebo „nad očekávání“. Jen malé procento mužů dosáhlo průměrné výsledky během téhle krátké zkušební testovací doby a nikdo z respondentů nezaznamenal jakékoliv nežádoucí vedlejší účinky. Všichni muži se v rámci klinického hodnocení jednomyslně shodli na pokračování v užívání Follixin-u i po skončení výzkumných studií.

Muži, kteří se zúčastnili studie, představují vědecký vymezený průřez etnické, regionální, věkové a sociálně – ekonomické demografie. Údaje o kontrolní skupině byly nashromážděné tzv. double-blind způsobem, a skupina byla monitorována denně po dobu osmi týdnů. Výsledky a získané údaje nashromážděné během studie dovedly výzkumníky k optimistickému závěru, že Follixin budou moci užívat všichni muži, potencionálně i ženy, aby překonali vypadávaní vlasů, bez ohledu na příčinu poklesu tvorby vlasových folikul.

Anatomie vypadávaní vlasů

18. Květen 2010

V průměru obsahuje lidská pokožka víc než 100000 vlasových folikul už v čase narození. Na rozdíl od obecného názoru se lidem nové vlasové folikuly během života již nevytvářejí. Každý vlasový folikul na těle člověka existuje již od doby, kdy dovrší 3 dny.

Z tohoto důvodu je nevyhnutné zachovat a udržet zdraví vlasových folikul, aby každý člověk mohl mít husté vlasy během celého života. Škodlivé vlasové přípravky, znečistěné ovzduší a ostatní faktory mohou vlasový folikul velice rychle ucpat nebo poškodit. Fyzické zranění, včetně popálenin, nebo tržných ran, mohou také zredukovat počet aktivních vlasových folikul. Vědci vyjmenovali několik metod zachování zdravých vlasů, včetně zamezení nadměrnému vystavování ultrafialovému slunečnému záření, ochranou před chemikáliemi, jako např. chlór, který se nachází ve většině bazénů. Podrobně studovali a zjišťovali, které vlasové spreje, gely, šampony a kondicionéry jsou používány dennodenně a samozřejmě sledovali dodržování správné životosprávy.

Je zajímavé, že nejnovější zprávy také obsahují diskuse o výživových doplňcích užívaných kulturisty pro konkrétní účel zachováni vlasových folikulů. Za zmínku také stojí fakt, že populární přípravek Follixin byl jmenován jako hlavní výživový doplněk, který prokazatelně vytváří růst nových vlasů a chrání vlasové folikuly bez jakýchkoliv vedlejších účinků. I když jiné ostatní relevantní výrobky byly také podrobeny analýze, jen Follixin byl výzkumníky označen jako „doporučený produkt“.

Follixin má vlastní ochrannou známku

18. Květen 2010

Follixin má vlastní obchodní značku, která chrání naše autorské práva, včetně loga, obalu, a také propagačních materiálů výrobku. Jedinečný charakter produktu a jeho označení vztahující se na reklamní práva společnosti bráni naší reputaci na trhu.

„Jsme rádi, že registrační proces ochranné známky je dokončen,“ uvedl Lawrence Howell. „S tolika falzifikáty a neoprávněnými tvrzeními jiných firem je absolutně nevyhnutné chránit si dobré jméno značky Follixin. Když zákazník vidí na obalu naše logo, může si být jistý, že tenhle výrobek je 100% originální a autentický. Neakceptujte různé náhrady nebo napodobeniny, které nemají ověřené výsledky v léčbě vypadávaní vlasů. Follixin je jediný produkt, kterému můžete plně důvěřovat, protože máme údaje z výzkumu, kterými můžeme podpořit každé naše tvrzení o něm.“

Plešatost se stala světovou epidemií

18. Květen, 2010

Nedávná studie vědců na univerzitě v Arizoně přinesla překvapující informace o problematice vypadávaní vlasů. V mnoha vyspělých krajinách teď dochází stále víc k plešatosti u mužů. Údaje z téhle studie uvádějí několik příčin s podrobným rozborem primárních možností. Patří sem znečistěné ovzduší, zvýšená úroveň stresu, zlá životospráva a pokročilé stárnutí střední věkové kategorie.

Studie také vymezuje několik závažných emocionálních problémů a poruch osobnosti, které často dávají do souvislosti s předčasným, nebo rychlým vypadáváním vlasů. Větší část zprávy se zaměřuje na negativní dopad ztráty vlasů v sociální a profesionální sféře u mužů ve vyspělých krajinách. Ačkoliv vypadávaní vlasů není samo o sobě závažným zdravotním problémem, studie prokázaly, že tenhle jev hluboce ovlivňuje lidskou psychiku, způsobuje komplex, muži mají kvůli tomu nízké sebevědomí a přežívají stres, co se odráží na délce jejich partnerských vztahů a na uzavřeném způsobu jejich životního stylu.